4 miesta na vstavané skrine do bytu

20190729130138_depositphotos_83430814_xl-2015.jpg

Bývanie v byte so sebou často prináša problém s nedostatkom úložného priestoru. Riešením, o ktorom ste už určite počuli, je vstavaná skriňa.

Prečo? Vstavaná skriňa je prirodzenou súčasťou domácností, pričom je široko variabilná - od veľkosti, prevedenia až po umiestnenie v byte. Vďaka výrobe na mieru využíva celý priestor - od podlahy až po strop. Premýšľate, kde by ste si dali vstavanú skriňu vy? Máme pre vás pár tipov.

1. Chodba

Alebo aj predsieň je priestorom, kde sa hromadí množstvo vecí a prechádzate cez ňu každý deň viackrát. Topánky, kabáty, bundy, dáždniky, tašky, čiapky či klobúky - to všetko obvykle býva uložené na chodbe, pri východe z bytu. Namiesto vešiakov, skriniek na topánky a doplnky viete efektívne využiť priestor na chodbe pre vstavanú skriňu. Jednoduchým zatiahnutím dverí pred návštevou skryjete menší neporiadok. Presklené posuvné dvere vás zas vždy pri odchode utvrdia v tom, že vyzeráte dobre. Vďaka variabilita skrine môžete jej vnútro rozdeliť, ako potrebujete - viac políc na topánky, viac priestoru na vešanie kabátov - je to len na vás

korpus skrine s dverami biela eskla,vžklenok , chodba Donovaly- Juraj.JPG

DSCN1793Peter- Keßmarok - kopia.JPG

2. Roh miestnosti

V obývačke sa najčastejšie nájde rohový gauč, v kuchyni zas možno rohová kuchynská lavica. Aj keď tieto nábytky vypĺňajú rohový priestor, máme pre vás aj efektívnejšie využitie rohu. Umiestnite doň vstavanú skriňu, ktorá tam presne zapadne a vám poskytne množstvo úložného priestoru.

vstavana skrina s posuvnymi dverami, chodba, drevodekor - vnutro-javor, bky + dvere - vanilka, zrkadla, kovanie profil  -saten, Kosice.jpg

rohova vstavana skrina, drevodekor- hruska. predel - lacobel vanielka, kosice (1).JPG

3. Spálňa

Mať vlastný šatník - teda miestnosť, vyhradenú len na oblečenie a doplnky, je v byte pomerne ťažké. Skvelou alternatívou je vstavaná skriňa, ktorú v spálni viete situovať pozdĺž jednej celej steny. Vznikne vám tak veľký úložný priestor, navyše pekne členený vďaka využitiu viacerých posuvných dverí. Do tých najvyšších políc zas môžete odkladať napríklad letné paplóny, batožinové tašky či vianočné darčeky - tam sa k nim deti určite nedostanú.

KoAice -dvere - kopia.JPG

DSCN1777 Jn - KoAice - kopia.JPG

vstavana skrina s posuvnymi dverami na mieru, garzonka, drevodekor - dub, dvere - dub + predel lila sklo (lacobel ), kovanie-profil . striebro, Svit - kopia.jpg

4. Detská izba

Po predsieni najneporiadnejšia miestnosť v byte - a práve preto je vhodným priestorom pre vstavanú skriňu. Môžete ju rozdeliť vertikálne na dve časti - tá spodná bude pozostávať z políc a zásuviek a bude domovom hračiek, kým vrchná časť s priestorom na vešanie vecí poslúži ako úložný priestor pre detské oblečenie. Pre väčšie deti je zas možné spojiť vstavanú skriňu s písacím stolom. Namiesto úplnej vstavanej skrine, ktorá zaberie jednu celú stenu, využijete tento priestor hneď dvojako - ako úložný priestor aj miesto, kde sa vaše dieťa bude učiť či kresliť si.

uplne vstavana skrina, dievcenska izba, drevo- biela s plameniakovou ruzovou - kopia.JPG

DSCN0746 - kopia.JPG

Samozrejme, vstavané skrine si nájdu aj ďalšie miesta, kde sa uplatnia ako úložný priestor. Na záver len pripomíname, že dvere vstavaných skríň sú vybavené protiprachovým tesnením, ktoré zabezpečuje ochranu oblečenia a nižší objem prachu v interiéri skrini, čo oceníte pri oblečení aj uchovávaní hračiek.

Myslíte si, že do vášho bytu sa nám nepodarí napasovať vstavanú skriňu? Kontaktujte nás telefonicky  +421 907 221 197, +421 905 601 167, mailom info@feddoor.sk alebo si priamo na www.feddoor.sk vyskladajte vašu skriňu.

rohova vstavana skrina, spalna, drevodekor - dub denver so zrkadlom (2) - kopia.JPG