Doplnkový nábytok

Sú dizajnovým doplnkom každej izby – obývacej izby, jedálne, spálne, kúpeľne, detskej izby, predsiene či kancelárie. Pomáhajú využiť každý odkladací priestor. Slúžia nám na odkladanie alebo vystavovanie našich vecí.

Sú vyrobené z laminátovej drevotrieskovej dosky ohranované 2 alebo 4 mm ABS hranou. Štruktúra lamina vytvára 3D efekt. Tvar a farba police prispôsobená účelu využitia. Kúpeľňu alebo tmavšie kúty doladíme  v jemnej, svetlej, nenápadnej farbe no police v detskej izbe nech hrajú farbami. Obývaciu izbu alebo pracovňu vhodne doplní praktický policový systém na knihy, šanony alebo suveníry. Výšky a šírky políc prispôsobujeme predstave zákazníka.
Doplnkový nábytok - police
Doplnkový nábytok - komody
Veľmi vhodný doplnok do každej miestnosti. Praktická komoda dobre poslúži pri uskladnení spodnej belizne, ponožiek alebo menších doplnkov a zároveň krásne oživí či doplní interier. Komoda je aj vhodným doplnkom  vstavanej skrine. Vyrobiť sa dajú v rôznych veľkostiach. Povrch a farby si  vyberáte sami. 

Typy otváracích komôd:
- so zásuvkami
- kombinované
- na nožičkách
- bez nožičiek s soklom
Vnútro zásuvky je možné predeliť kvôli lepšej priehľadnosti. Zásuvky oživíme rôznymi  úchytkami, môžu byť tiché s tlmením. Menšie komody poslúžia aj ako nočný stolík. Z bezpečnostného hľadiska  je dobré komodu uchytiť k stene, hlavne ak je jej hĺbka menšia. Pri vysunutí všetkých zásuviek dôjde k prevrhnutiu komody.
Predel zásuvky komody
Sú neoddeliteľnou súčasťou každej spálne. Slúžia ako odkladací priestor pre knihy, budík, lampu.

Typy nočných stolíkov:
- so zásuvkami
- s otvoreným úložným priestorom
- s dvierkami s otváraním naľavo alebo napravo
- na nožičkách alebo so soklíkom v najrôznejších farebných prevedeniach

Podobne ako komody ich môžeme doplniť rôznymi úchytkami, alebo môžu byť tiché s tlmením aby nezobudili polovičku pri sladkom odpočinku. Na zadnej strane nočného stolíka môžeme otvorom viesť káble tak, že ich nebude vidieť.
Nočný stolík
Moderná vešiaková stena
Predsieň je vstupná miestnosť ktorá má zanechať prvý dobrý dojem, preto je dôležité aby celá bola pekná na pohľad. Nábytok v predsieni má byť praktický a dôsledne premyslený, aby sa využil každý priestor.

Vybavenie predsieňovej zostavy: zrkadlo, police, vešiak, komoda, botník (skrinka na topánky) aj skriňa v klasickom alebo modernom dizajne. Ak je predsieň alebo chodba úzka odporúčame skrinky s menšou hĺbkou vo svetlejších dekoroch  s kombináciou zrkadla ktoré predsieň optický zväčšia.
Vďaka botníkom  ušetríme priestor predsiene a môžeme ho dizajnovo zladiť s ostatným nábytkom. Botník má byť dostatočné vetrateľný a primerane veľký podľa počtu členov rodiny.

Výklopný systém je najobľúbenejším riešením lebo majú malú hĺbku a nezaberajú veľa miesta. Topánky môžeme ukladať aj do skriniek v ktorých sú otvorené poličky alebo sú uzatvárateľné. Takáto skrinka poslúži ako lavička pri obúvaní. Ak je botník súčasťou vstavanej skrine treba dbať na čistotu aby prach a baktérie sa nedostali na iné oblečenie. Botníky je možné vyrobiť v najrôznejších tvaroch a veľkostiach.
Praktický botník šetriaci priestor