Aká maličkosť vám môže zmeniť bývanie aj život?

20210524115028_komprimtitulshutterstock_234838108(1).jpg

Každoročne jarné obdobie je tým ideálnym  časom, kedy ľudia s radosťou čistia a upratujú okolie svojho domu. Staré a nepoužité veci vyhadzujú a usporadúvajú všetko ostatné. Toto obdobie je aj správnym časom na renováciu, ktorou dosiahneme lepší prehľad a organizáciu našich vecí a predmetov.

Pozriete okolo seba a vidíte, že ešte aj váš byt by už nutne potreboval zmenu. Váš domov by mal byť oázou v okolitom rušnom svete. Domov by ste sa mali naozaj tešiť. Mali by ste sa tam obklopovať vecami, ktoré máte radi, ktoré sú vám blízke, alebo vám vašich blízkych a milovaných pripomínajú. Nemusí to byť práve výstavná sieň luxusu.

komprim 1shutterstock_569572384 (1)

Jednou z možností zmeny je inštalácia  nového šatníka. Môžete si navrhnúť vstavanú skriňu na mieru, ktorá vyhovuje vaším konkrétnym skladovacím potrebám na ukladanie oblečenia, obuvi, domácich potrieb a iných predmetov.

Ak nemáte veľa miesta, budete potrebovať  vstavanú skriňu s posuvnými dverami. Existuje veľa možností, ako navrhnúť takúto skriňu, ktorá je ideálna pre vaše individuálne potreby. Jej umiestnenie môže byť v priestore alebo rohu miestnosti. Mnoho ľudí ich uprednostňujú kvôli ich modernému vzhľadu a schopnosti bezproblémového umiestnenia do takmer každej miestnosti vo vašom dome.

komprim 1

Ak chcete nainštalovať vstavanú skriňu do menšej miestnosti a potrebujete zväčšiť plochu, zvoľte zrkadlové posuvne dvere, fyzicky nepridávajú viac priestoru , ale opticky zrkadlá vytvárajú ilúziu, ktorá rozjasní izbu a vyzerá to, že je väčšia ako v skutočnosti je.

Vstavanú skriňu si môžete navrhnúť podľa svojich presných špecifikácií. Výrobca FEDDOOR vytvorí vstavanú skriňu, ktorá sa hodí do vášho priestoru a doplní dizajn vášho domova.

Interiér šatníka alebo vstavanej skrine vám môžeme navrhnúť tak, aby vyhovoval vašim  konkrétnym skladovacím potrebám. Napríklad, ak máte veľa oblečenia na vešanie, môžeme namontovať sklopné tyče( pantografy). Alebo ak potrebujete uložiť menšie predmety, môžeme vytvoriť zostavu zásuviek na ich uskladnenie.

komprim 2 shutterstock_182860121 (1)

Tak ako postupne začnete meniť  svoje okolie a bývanie, bude sa meniť aj váš život. Začne to drobnosťami, ktoré vás naštartujú do ďalších a nových zmien.

Aj skromný príbytok zariadený šetrne ale s láskou, udržiavaný a opatrovaný dokáže vašu dušu hýčkať. Ako sa staráte o svoju domácnosť, tak sa vám váš príbytok odmení. Energia, ktorú do  neho vkladáte nie je márna. Je to fyzikálna veličina, ktorá sa nestratí. Táto energia sa vám vráti späť. V podobe harmónie a pokoja, ktorý váš byt vyžaruje. A nielen to, on vás obklopí pocitom bezpečia a zázemia, ktoré v dnešnej dobe tak veľmi potrebujete.

komprim 3 shutterstock_398322868 (1)

Navštívte nás na našich prevádzkach v Liptovskom Mikuláši na Bellovej 7, v Košiciach na Komenského 8, alebo nám napíšte na info@feddoor.sk, prípadne nás kontaktujte na tel. číslach 0907 221 197/  0907 404 262/  0905 601 167. Naši pracovníci vám pomôžu navrhnúť tú pravú vstavanú skriňu alebo šatník pre váš rozpočet a to pri maximalizácií vášho priestoru. Sme tu pre vás!