Čo by mal ponúkať dodávateľ šatníkových skríň

20230420132705_feddoor00001.jpg

 Ako sa zdá každý  v dnešnej dobe si vylepšuje domácnosť, tak aby získal tie najnovšie a najlepšie vychytávky. Časopisy, internet alebo televízia nám ponúkajú množstvo programov na renováciu alebo prestavbu domova, poukazujú na najnovšie štýly a množstvá dekorácií.

Feddoor00003

Kde začať? Je to ťažké pri renovácií vášho domova. Na najvyššej priečke je miesto, kde asi trávite najviac času a tým je spálňa. Určite na tomto mieste si môžete vyskúšať svoje zručnosti interiérového dizajnu a pretvárať svoj domov, ktorý je skutočne váš.

Nábytok spálne by mal byť vyrobený na mieru, podľa vašich požiadaviek. Najhlavnejším produktom je šatník, ktorý je neoddeliteľnou a najkrajšou súčasťou výzdoby spálne. Dôležitou časťou pri navrhovaní šatníka je spolupráca so spoločnosťou, ktorá rozumie vášmu štýlu a poskytuje kvalitný produkt.

Výber dodávateľa

Priorita správneho dodávateľa, je umožniť zákazníkovi byť so svojím šatníkom tak kreatívny, flexibilný, ako by chcel. V spálni trávime čas každý deň a je ústrednou súčasťou je váš šatník, ktorý by mal vyhovovať vašim konkrétnym potrebám.

Pred návrhom nového šatníka urobte inventúru svojho súčasného a zistíte aký priestor zaberá. Prispôsobenie interiéru  a exteriéru vášho šatníka modernými prvkami vám pomôžu navrhnúť kvalitní dodávatelia šatníkov.

Feddoor00002

Vo vnútri šatníka je možnosť výberu produktov, ako sú – šuplíky, police, vešiakové tyče, pantograf a ďalšie, a to v tvare, farbe a veľkosti, ktorú uprednostňujete. Vonkajšie dvere by sta mali mať na výber – posuvné dvere so sklami, zrkadlami ,predelmi alebo krídlové, ktoré zodpovedajú vašim rozmerom, štýlu a vášmu výberu.

Kvalita výrobkov

Pokiaľ šatníky nie sú nekvalitné nie je potrebné ich vymieňať. Ale ak predsa potrebujete zmenu a chcete si zmodernizovať šatník je dôležité pri výbere dodávateľa sa uistiť, že obchodujete so spoločnosťou, ktorá v tomto priemysle ponúka vysoko kvalitné produkty a je rešpektovaná. Spoločnosti ktoré ponúkajú takéto produkty poskytujú záruky ktoré sú zárukou o ich kvalite.

Feddoor00004

Profesionálny prístup personálu

Zákazníci ktorí platia za takúto šatníkovú službu, sa chcú uistiť, že dostanú produkt, ktorý si vybrali do svojej domácnosti a je podľa ich predstáv. Živnostníci alebo zamestnanci dodávateľov šatníkov by mali byť v oblasti návrhu, meraní, dodávky, montáži dverí a vnútorných komponentov vysoko školení. Dodávateľ šatníkov a vstavaných skríň musí disponovať z obchodnej stránky náležitou licenciou, zmluvou a všetkými právnymi predpismi, ktoré vás chránia v prípade, že niečo nebude tak ako sa dopredu dohodlo.

Ak sa nechcete uspokojiť s podpriemerným produktom a potrebujete šatník alebo vstavanú skriňu, kontaktujte odborníkov v spoločnosti FEDDOOR na tel. číslach 0907 221 197 , 0905 601 167 , 0907 404 262 , napíšte na info@feddoor.sk alebo navštívte pobočky v Liptovskom Mikuláši na Bellovej  7, v Košiciach na Komenského 8 a v Poprade, prípadne si nakonfigurujte vstavanú skriňu na stránke www.feddoor.sk v ONLINE NÁVRH-CENNÍKU.