Nezvyčajné police

20180702133054_shutterstock_583303012.jpg

Police sú ideálnym doplnkom do každého priestoru. Poslúžiť môžu ako praktický úložný priestor, no taktiež pomocou nich môžete vyčarovať zaujímavú dizajnovú dekoráciu. Prečítajte si pár tipov ako na to.

 

Police ako dekorácia

 

Ak na police uprostred steny umiestnite staršie vázy alebo inú aj farebnú keramiku, vytvoríte tak alternatívne umenie uprostred miestnosti. Takéto dielo sa hodí do obývacej izby alebo jedálne. Uvidíte, že aj vaši hostia budú obdivovať túto nezvyčajnú dekoráciu.

Geometrické vzory

 

Na police môžete poukladať aj prázdne farebné rámčeky na fotografie v rôznych veľkostiach. Nápadné geometrické vzory oživia celú miestnosť. V kombinácii s inými dekoračnými predmetmi vám na stene vznikne ďalší umelecký skvost, ktorým sa môžete pýšiť.

Farebné pozadie

 

Šikovný trik interiérových dizajnérov spočíva v tom, že stenu za policami vymaľujete o pár odtieňov výraznejšou farbou, než tie ostatné. Ak sa neobávate extravagantnejšieho dizajnu, použiť môžete úplne odlišnú farbu. Upriamite pozornosť na police, ale aj na to, čo je v nich umiestnené.

 

Krabicové šialenstvo

 

V súčasnosti sú veľmi populárne krabice a rôzne koše. Napríklad textilné krabice, plastové, farebné, či prútené. Aj tie môžete umiestniť na vaše police, ktoré dodajú šmrnc celému interiéru. Mali by ladiť napríklad s kobercom, stenami, iným nábytkom, závesom. Je len na vás aký efekt chcete v miestnosti dosiahnuť.

Stará dobrá klasika

Pravdepodobne každý z nás si ako prvé na policiach predstaví knihy. Je pravda, že sú ideálnym priestorom na umiestnenie kníh, no aj v tomto prípade je možné pohrať sa s farbami či veľkosťami. Knihy obalené v bodkovaných  a pruhovaných obaloch dodajú zaujímavý dekoračný efekt. Aj takto viete oživiť vaše police.

Pri kúpe nových políc si môžete vybrať z viacerých materiálov, pestrých farieb, či tvarov. Ak na ne umiestnite vhodné predmety zaujímavým spôsobom, vytvoríte nezvyčajné police, ktoré dodajú iskru každému priestoru. Ak ste nenašli police podľa predstáv, naša spoločnosť vám ich vyrobí. Ani nezvyčajné tvary alebo farebné kombinácie nie sú pre nás prekážkou.