Zrkadlo ako súčasť vstavanej skrine

20180702141454_zrkadlo(2).jpg

Vstavaná skriňa už nie je len praktickým kusom nábytku s neobmedzeným priestorom na uskladnenie. Ide aj o estetický prvok, ktorý celej miestnosti dodá nový dizajn. To dokážu aj zrkadlá umiestnené na dverách samotnej vstavanej skrine. Možností je však o veľa viac, ako by sa mohlo zdať.

Vodorovné

Zrkadlá umiestnené vodorovne na všetkých posuvných dverách vstavanej skrine slúžia skôr ako estetický prvok, ktorý dokáže otvoriť celú izbu alebo predsieň. Je možné umiestniť ich v jednej rovine alebo odstupňovane. Je len na vás, aký efekt očakávate.

Zvislé

Nežnejšie pohlavie určite ocení zrkadlo umiestnené na celej jednej časti dvier vstavanej skrine. Takto si veľmi jednoducho budú môcť dokonale zladiť svoj outfit nie len dámy. V tomto prípade taktiež platí, že zrkadlo opticky zväčší a rozjasní priestor.

Farebné

Tak ako je možné vybrať si rôzne tvary alebo veľkosti zrkadla, aj samotný povrch sa dá zvoliť podľa vkusu. Farebné tóny dodajú vstavanej skrini veľmi luxusný nádych. Či už si vyberiete bronzové, strieborné, grafitové alebo zelené zrkadlo, verte, že tak vytvoríte jedinečný kus nábytku.

Šetrenie priestoru

Každá domácnosť by mala mať minimálne jedno zvislé zrkadlo, v ktorom je možné vidieť celú postavu. Zrýchli to vašu úpravu zovňajška a taktiež je možné využívať ho napríklad pri cvičení. V malých priestoroch je však veľmi nepraktické umiestniť samostatne stojace veľké zrkadlo, ktoré sa môže veľmi ľahko rozbiť. Preto je zrkadlo umiestnené na vstavanej skrini ideálnym riešením, ktoré nezaberie miesto navyše.

Interiérový dizajn v súčasnosti ponúka naozaj neobmedzené možnosti. Ani najnáročnejšia predstava však nie je nereálna. Vstavané skrine je možné vyrobiť aj na mieru. Ak ste si vysnívali netradičný rozmer alebo tvar neváhajte nás kontaktovať.