Hodnotenia zákazníkov

Jana - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

V našom prípade sme sa rozhodli pre vstavanú skriňu od firmy Feddoor. Objednaná stavaná skriňa / šatník vyzerá veľmi pekne. Kvalita materiálu (sklo), dodací termín, poradenstvo, montáž, ale hlavne profesionálne a ľudské jednanie so zákazníkom zodpovedajú všetkým požiadavkám. My sme veľmi spokojní a firmu FEDDOOR môžeme len ďalej odporučiť


Darina - Poprad

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

Zdravím. Touto cestou sa chcem poďakovať firme Feddoor za nádhernú vstavanú skriňu. Mrzí ma len, že nemáme v baráku veľký nákladný výťah. Chlapi sa natrápili pri vynáške na 8 poschodie. Boli šikovní, vidieť že sú zohratí. Skriňa slúži. Každému odporúčam túto firmu.


Stanislav - Poprad

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

Kolega z práce mi odporučil vašu firmu Feddoor. Sme radi, že sme ho poslúchli. Urobili ste nám vstavanú skriňu do predsiene, je praktická a pekná. Dobu dodania ste dodržali a chlapi pri práci boli zruční , aj poupratovali po sebe. Ďakujeme ešte raz.


Martin - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

Extra príjemní ľudia. Komunikácia na úrovni s troškou humoru.Počnúc prvým kontaktom až po namontovanie vstavanej skrine veľká spokojnosť. Ďakujeme za krásnu prácičku


Jozef - Poprad

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

Máme urobenú vstavanú skriňu od tejto firmy, perfektná práca, načas, solídna cena.Ďakujeme


Janka - Svit

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

V minulosti firma FEDDOOR nám namontovala niekoľko vstavaných skríň, ale úložného priestoru nikdy nieje dostatok. Pán Šedivý nám veľmi dobre poradil , ako využiť šikminu v úzkej chodbe podkrovia. Dezign sme upravili podľa našich požiadaviek a vznikol celkom pekný a praktický úložný priestor. Ďakujem za kvalitnú prácu, v budúcnosti vás ešte určite oslovíme.


Tomáš - Liptovský Hrádok

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

V roku 2021 ste nám robili tri vstavané skrine do novostavby. S vašou prácou sme boli spokojní, preto sme Vás oslovili znova a ďakujem za štvrtú vstavanú skriňu v detskej izbe. Budeme vás odporúčať aj naďalej.


Tatiana - Košice

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Dobrý deň, ďakujem za krásnu skriňu, škoda, že mi netreba ďalšie :) ale odporúčam Vás ďalej, s pozdravom Tatiana


Dagmar - Košice

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Pani Šedivá, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za nádhernú skriňu. Odovzdajte, prosím, moje poďakovanie aj chlapcom , ( ja som nebola doma)


Danka - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Ďakujem veľmi pekne tejto firme za ochotu. Dvere na vstavanej skrini mi robila iná firma, pokazili sa .Pán Šedivý bol ochotný , odniesol staré dvere a vyrobil nám nové kvalitné. Ešte raz vďaka a prajem spokojných zákazníkov.

1 2 3 4 5 ... 8 9