Hodnotenia zákazníkov

Janka - Svit

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

V minulosti firma FEDDOOR nám namontovala niekoľko vstavaných skríň, ale úložného priestoru nikdy nieje dostatok. Pán Šedivý nám veľmi dobre poradil , ako využiť šikminu v úzkej chodbe podkrovia. Dezign sme upravili podľa našich požiadaviek a vznikol celkom pekný a praktický úložný priestor. Ďakujem za kvalitnú prácu, v budúcnosti vás ešte určite oslovíme.


Tomáš - Liptovský Hrádok

Realizácia:

2023

Hodnotenie:

V roku 2021 ste nám robili tri vstavané skrine do novostavby. S vašou prácou sme boli spokojní, preto sme Vás oslovili znova a ďakujem za štvrtú vstavanú skriňu v detskej izbe. Budeme vás odporúčať aj naďalej.


Tatiana - Košice

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Dobrý deň, ďakujem za krásnu skriňu, škoda, že mi netreba ďalšie :) ale odporúčam Vás ďalej, s pozdravom Tatiana


Dagmar - Košice

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Pani Šedivá, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za nádhernú skriňu. Odovzdajte, prosím, moje poďakovanie aj chlapcom , ( ja som nebola doma)


Danka - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Ďakujem veľmi pekne tejto firme za ochotu. Dvere na vstavanej skrini mi robila iná firma, pokazili sa .Pán Šedivý bol ochotný , odniesol staré dvere a vyrobil nám nové kvalitné. Ešte raz vďaka a prajem spokojných zákazníkov.


Júlia - Prešov

Realizácia:

2022

Hodnotenie:

Pri zameraní mi poradili, termín dodania dodržali, nič mi nevadilo, všetko prebehlo v poriadku a splnili moje očakávania. Odporúčam


Tomáš - Liptovský Hrádok

Realizácia:

2021

Hodnotenie:

Veľké ďakujem za ďalšie tri vstavané skrine v našej novostavbe pri Liptovskom Hrádku. Spôsob objednávania cez váš konfigurátor nám veľmi pomohol pri predstave vybavenia korpusov skríň. Hlavne veľký výber farieb materiálov a následne zobrazenie aj výslednej ceny skrine. Je to v dnešnej Covidovej dobe veľké pozitívum. Budeme vás doporučovať aj naďalej.


Milka - Zvolen

Realizácia:

2021

Hodnotenie:

V minulosti mi vaša firma FEDDOOR robila vstavanú skriňu v Poprade. S vaším prístupom aj so vstavanou skriňou som bola veľmi spokojná . Pred časom som sa odsťahovala do Zvolena a opäť som využila vaše služby. Skriňa je identická ako v Poprade a som veľmi spokojná.Komunikácia aj priebeh realizácie prebiehal podľa dohodnutých podmienok. Doba dodania na čas. Vyzdvihujem kvalitu práce pána Šedivého.Neodišiel z montáže pokiaľ ON nebol spokojný nie JA !!! Vyhral sa z každým detailom. Želám vám veľa ďalších spokojných zákazníkov . ODPORÚČAM


Marek - Poprad

Realizácia:

2021

Hodnotenie:

So skriňou sme s manželkou spokojní,montáž prebehla rýchlo a bez komplikácií, vidno že montážnici pri práci rozmýšľajú. Na koniec všetko poupratovali a poučili nás o udržbe tejto skrine. Veľká vďaka, budeme vás aj naďalej odporúčať :)))) spokojný zákaznik


Antónia - Poprad

Realizácia:

2021

Hodnotenie:

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať za namontovanie vstavanej skrine. Skriňa je podľa našich predstáv je veľmi pekná a priestranná. Komunikácia s vami bola príjemná a na odbornej úrovni. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa veľa spokojných zákazníkov.

1 2 3 4 5 ... 8 9