Hodnotenia zákazníkov

Ľubica - Poprad

Realizácia:

máj 2017

Hodnotenie:

Skriňa je super, ďakujem pekne za skvelý oneskorený narodeninový darček. Sme veľmi spokojní, budeme Vás odporúčať iným. Prajem veľa úspechov naďalej. Ľubica


Hedviga - Prešov

Realizácia:

2016

Hodnotenie:

Dakujeme za realizaciu vstavanej skrine. Pozitivne hodnotime pristup, sluzby, komunikaciu, cenu a samotnu realizaciu. Budeme urcite odporucat priatelom a znamym ☺??


Martina - Spišský Štiavnik

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

Dobrý deň.Ďakujeme opäť za krásnu prácu..po roku druhá krásna skriňa..poradenstvo v Poprade skvelé,spolupráca na 1, doba dodania na 1, práca na 1..priateľné ceny.. no proste NUMBER ONE.. ĎAKUJEMEEE!!! Martina, Spišský Štiavnik


Oskár - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

Po návšteve viacerých predajní sme sa nakoniec vrátili do predajne Feddoor v Liptovskom Mikuláši, lebo Vaša ústretovosť a cena bola najprijatelnejšia.Zameranie a dodávka netrvala veľmi dlho a tak isto aj montáž bola na profesionálnej úrovni. So vstavanou skriňou sme veľmi spokojní. Čo sa týka funkčnosti a kvality použitých materiálov nie sú žiadne problémy.Pri kúpe ďalšej vstavanej skrine sa rozhodneme určite pre spoločnosť Feddoor. Prajem veľa spokojných zákazníkov.


Peter - Košice

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

Chcem vyjadriť svoje poďakovanie firme FEDDOOR. Všetci pracovníci vašej firmy boli presní a rýchli.Práca bola odvedená naozaj kvalitne a do bodky splnila naše očakávania. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a radi uvidíme ďalší produkt spoločnosti Fedddoor.


Terézia - Martin

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

Sme veľmi spokojní s 3D návrhom, montážou a realizáciou vstavanej skrine Feddoor. Realizácia prebehla na odbornej a profesionálnej úrovni a z výsledkom sme veľmi spokojní. Vďaka


Nina - Liptovský Trnovec

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

S pracovníčkou vo vašej prevádzke v Liptovskom Mikulaši sme riešili návrh našej vstavanej skrine. Pani nám rýchlo urobila niekoľko vizualizácií lebo som sa nevedela rozhodnúť. Montážnici pracovali rýchlo a precízne. Ďakujeme za krásnu vstavanú skriňu. Som rada , že som si vybrala vašu firmu Feddoor.


Ján - Košice

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

Chcem vám vyjadriť poďakovanie za využitie služieb vašej firmy Feddoor. Vstavaná skriňa je vyrobená a namontovaná podľa našich predstáv.Vaša webová stránka je super. Jednoducho a za krátky čas som si vypracoval Online návrh vstavanej skrine v 3D prevedení vo farbe akú som chcel. Príjemne ma prekvapila aj prijateľná cena skrine.Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.


Juraj - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2015

Hodnotenie:

Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a ochotu vašich pracovníkov.Vstavaná skriňa sa nám veľmi páči a sme s Vami a Vašou firmou FEDDOOR úplne spokojní.Z vašej strany boli dodržané všetky termíny aj termín montáže. Vaše služby budeme odporúčať so spokojnosťou.Ešte raz vďaka a veľa úspechov v budúcnosti


Jana - Žilina

Realizácia:

2014

Hodnotenie:

Ďakujeme za výrobu a namontovanie vstavanej skrine, sme veľmi spokojní. Komunikácia s vami je príjemná, aj páni ktorí nám boli skriňu montovať boli perfektní z profesionálneho aj ľudského hľadiska. Určite vás budeme odporúčať ďalej našim priateľom a známym. Ďakujem a prajem pekný deň.

1 2 3 4 5 6 7