Hodnotenia zákazníkov

rastislav - kežmarok

Realizácia:

2018

Hodnotenie:

Profesionálny prístup, kvalita a čas dodania. :) Odporúčam a určite využijem aj nabudúce.


BEATA - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Realizácia:

2018

Hodnotenie:

Pripájam sa k spokojným zákazníkom firmy FedDoor. Veľmi príjemný, zároveň profesionálny prístup, kvalitné poradenstvo, dodržiavanie termínov na jednotku (čo je dnes po mnohých skúsenostiach s rôznymi firmami vzácne) a naozaj kvalitne spracovaný nábytok za rozumné ceny. Cez firmu FedDoor sme zariadili takmer celý dom a môžeme všetkým vrelo odporúčať.


JANKA - POPRAD

Realizácia:

2018

Hodnotenie:

Od tejto firmy máme dve vstavané skrine za perfektné ceny a so super kvalitou. Profesionálny prístup už od prvotného návrhu až po samotnú realizáciu. Môžem len odporúčať :D


LENKA - POPRAD

Realizácia:

2018

Hodnotenie:

So vstavanými skriňami sme veľmi spokojní- precízna práca, výborná komunikácia a ústretovosť. V minulosti sme mali vstavané skrine od inej firmy, ktoré sa kvalitou produktu FedDOOR nepribližujú. Firmu odporúčame všetkým našim známym a radi využijeme jej služby i v budúcnosti (y)


Katarína - Poprad

Realizácia:

2017

Hodnotenie:

Vstavanú skriňu nám robila firma Feddoor. SUPER KVALITA AJ CENA:)


Peter - Liptovský Mikuláš

Realizácia:

2017

Hodnotenie:

Stretnutie s pánom v Liptovskom Mikuláši sme si dohodli telefonicky, komunikácia výborná.Poradil nám a tecnicky vyriešil korpus skrine tak, aby bol funkčný a hlavne podľa predstav mojej manželky.Kvalita materiálov a práca montážnikov na jednotku. Sme veľmi spokojní. Vďaka.


Martina - Banská Bystrica

Realizácia:

2017

Hodnotenie:

Vnútro skrine sme už mali . Posuvné dvere na mieru nám vyrobili v Poprade. Sme veľmi spokojní, skrášlilo nám to interier spálne. Odporúčam . Martina


Eva - Šuňava

Realizácia:

2017

Hodnotenie:

Na firmu Feddoor nedám dopustiť, už tretí krát sme sa sťahovali a opäť sme oslovili túto firmu. Ďakujem a prajem do budúcna veľa spokojných zákazníkov.


Ľubica - Poprad

Realizácia:

máj 2017

Hodnotenie:

Skriňa je super, ďakujem pekne za skvelý oneskorený narodeninový darček. Sme veľmi spokojní, budeme Vás odporúčať iným. Prajem veľa úspechov naďalej. Ľubica


Hedviga - Prešov

Realizácia:

2016

Hodnotenie:

Dakujeme za realizaciu vstavanej skrine. Pozitivne hodnotime pristup, sluzby, komunikaciu, cenu a samotnu realizaciu. Budeme urcite odporucat priatelom a znamym ☺??